Kozmetika

07.09.2019 16:16

3- FÁZOVÝ KONCEPT OŠETRENIA PLETI

So svetovou značkou pre profesionálov PHYRIS.
Každé kozmetické ošetrenie pozostáva z troch fáz, ktorých výsledok ihneď vidíte a cítite.
 
Sú to fázy:
 
Fáza 1: ČISTENIE (odlíčenie, peeling, tonizácia)
 
Fáza 2: AKTIVÁCIA (Somi aktivácia buniek)
 
Fáza 3: VÝŽIVA (ampulky, séra, masky, koncentráty, očné a pleťové krémy)
 
Každé ošetrenie a aj každá fáza sú vyskladané podľa individuálnych potrieb klientky, typu a aktuálneho stavu pleti, ročného obdobia a samozrejme aj podľa priania klientky.
 
Každé ošetrenie je možné zvoliť v troch variantoch:
 
 

EXPRES= 40 minút

Rýchle povzbudenie pokožky, doplnenie hydratácie a výživy.

Pre koho je určené?
Expres ošetrenie pleti sa odporúča zákazníčkam, ktoré chodia pravidelne na kozmetiku a pokračujú v domácej starostlivosti.
Neodporúča sa klientkam, ktoré riešia hlboké vrásky, pigmenty a akné.
 
 
 

KLASIK = 60 minút

Základné kozmetické ošetrenie pleti a dekoltu doplnené o doplnkovú starostlivosť v podobe intenzívnych masiek a koncentrátov.

Pre koho je určené?
Pre klientky, ktoré hľadajú nadstavbu klasického ošetrenia, a chcú pre svoju pokožku vyťažiť maximum.
Ideálne, ak riešite mimické a začínajúce vrásky, trápi Vás akné a problematická pleť, pigmentové škvrny, citlivá a podráždená pokožka, unavený vzhľad pleti.
 
 

 

WELLNESS = 90 minút

Intenzívne kozmetické ošetrenie, sprevádzané masážami a stimuláciou kožných buniek.

Pre koho je určené?
Rozhodne pre všetky klientky, ktoré si rady doprajú relax ale zároveň podporia funkcie pleti vďaka intenzívnym prípravkom a masážam, ktoré prelínajú celé ošetrenie od začiatku- odličovacou masážou, cez aktivačnú krištáľovú masáž až po kozmetickú masáž tváre, dekoltu a mikromasáž očného okolia.
Odporúčame, ak Vaša pokožka potrebuje intenzívnu regeneráciu, vyhladenie vrások, celkové omladenie, zdvihnutie a spevnenie kontúr tváre, doplnenie objemu pleti.
 
 
Možno Vás zaujme aj:
Duálne ošetrenie
Je to ošetrenie pre dve osoby, ktoré si chcú užiť kozmetické ošetrenie spoločne. Zoberte so sebou sestru, kamarátku, dcéru, mamu, babku...
Vybrať si môžete ktorékoľvek ošetrenie.
 
Hĺbkové čistenie pleti
Známa procedúra, ktorú potrebuje z času na čas skoro každý. Odporúčame 1x za tri mesiace pri normálnej pleti, pri zmiešanej a problematickej 1x do mesiaca. Vybrať si môžete klasické naparenie pokožky alebo gélové zmäkčovadlo. Ponúkame aj prístrojovú alternatívu ultrazvukovou špachtlou, ktorá ale nie je postačujúca pri zmiešanej a mastnej pleti, kde treba všetky nečistoty vyčistiť aj manuálne.
 
Kozmetické masáže
Relax a podpora krásy v jednom. Užite si oddych pri uvoľňujúcich vôňach, sviečkach a relaxačnej hudbe.
 
Prístrojové ošetrenia pleti
Fotónová terapia alebo terapia svetlom ma priaznivý vplyv na kožné bunky a ich regeneráciu. Vhodné pri akné a problematickej pleti, na zmiernenie zápalového procesu a začervenania, podpora tvorby kolagénu a omladenie pleti, regenerácia pokožky, zlepšenie vstrebávania výživy do pleti a rozjasnenie. Druhou možnosťou je termolifting, žehlenie vrások a lifitng pleti vďaka striedaniu tepla, chladu a vibrácií, ktoré stimulujú kožné bunky.