Jarné prebudenie s Anti-Age programom na novú sezónu

Ošetrenie pozostáva z dvoch účinných fáz, a to hĺbkové čistenie pórovreštrukturalizácia pleti pomocou systému Zeitgard (elektrická oscilačná kefka a termická žehlička, ktorá funguje na báze striedania tepla 42°C a chladu 5 °C).

Systém na čistenie pleti sa už za pár minút postará o žiarivú , do hĺbky pórov vyčistenú pokožku.  Pokožka zostáva jemná a čistá, zbavená mazu, nečistôt a uvoľnené póry sú pripravené maximálne prijať a využiť výživné látky. S použitím špeciálnych čistiacich produktov- individuálne zvolených podľa potrieb pleti (suchá a citlivá, normálna až zmiešaná) doprajeme koži skutočnú jarnú očistu , pripravenú na ďalšie ošetrenie.

Tým je reštrukturalizácia pleti, ktorú zabezpečí úspešné trio – reštrukturalizačné séra na očné okolie a pleť + termo žehlička. Pri ošetrení dochádza k stimulácii krvného obehu, a tým účinným prenosom výživy do hlbších vrstiev , vypnutiu vrások a omladeniu očného okolia.

Výsledok vidíte už po prvom ošetrení. Odporúča sa viacero ošetrení v priebehu jedného mesiaca (2 -3 ) pre redukciu vrások, na udržanie efektu 1x do mesiaca.

V ponuke nájdete toto ošetrenie pod názvom  Lifingové ošetrenie Zeitgard Thermo Lift v cene  40 €.

Ako predĺžiť efekt v domácom prostredí?

Zeitgard elektrická kefka je vhodná aj do domáceho prostredia na pravidelné hĺbkové čistenie pleti. Tým si zabezpečíte neustále čistú a sviežu pokožku, schopnú prijať maximum výživy.  Do 31.3.2019 môžete využiť zľavu -25 % na kúpu Vášho Beauty prístroja. Zeitgard si môžete objednať v salóne Kikka, kde Vám budú poskytnuté všetky informácie, vrátane inštrukcii k používaniu ! Zľavnená suma do konca marca je 177 € (séria pozostáva z prístroja, čistiacej hlavice a čistiaceho prípravku).

LR ZEITGARD Systém čistenia pleti Séria pre citlivú pleť