Fytonáplaste pre zdravie!

23.08.2015 18:19

Počuli ste už o detoxikačných fytonáplastiach?

Ak nie, tu je zopár riadkov, vďaka ktorým budete vedieť o ďaľších možnostiach posilnenia zdravia pomocou neinvazívnej detoxikácie organizmu.
Možno to znie kompikovane, ale ide o veľmi jednoduchú metódu, ktorú zvládnete doma.

 

Každý deň sa nám do tela dostáva množstvo jedovatých toxínov, ktoré v našom tele vyvolávaju rôzne ochorenia, často chronického pôvodu.

Nevieme odhaliť ich príčinu a potláčame ich liekmi od bolesti- čo je zase len chémia, a teda jed do nášho tela.

Usádzaniu toxínov nevieme zabrániť, ale vieme pravidelnou detoxikáciou znížiť a čiastočne obmedziť ukladanie jednovatých látok v tele, čím nastáva duševná aj fyzická rovnováha a uvoľnenie.

Spôsobov na detoxikáciu alebo jednoduchšie povedané, očistu organizmu je mnoho...

 Dnes Vám ale napíšem o detoxikačných fytonáplastiach, ktoré sú určené na očistu tela a napomáhajú pri zdravotných problémoch ale aj na prevenciu!

Náplaste, ktoré majú svoju tradíciu na ďalekom Východe, slúžia  na vnútorné prečistenie organizmu vonkajšou formou cez kožu. 

Pozitívne vplývjú pri alergických a astmatických problémoch, pri bolestiach chrbtice, krížov, pliec, lakťov, nôh, kolien, drieku, bolesti hrdla, pri zápaloch kĺbov, problémoch ústnej dutiny, nosných a očných záťažiach, migrénach, nespavosti, pri problémoch so sústredením, na posilnenie imunity...

Vhodné sú aj pri ťažkostiach vnútorných orgánov – pečene, ľadvín, žalúdka, chrbtice, ťažkostiach prostaty, cukrovke, ale aj pri rakovine.

Náplaste sa odporúčajú študentom, aktívnym športovcom, ženám po pôrode, ľuďom, ktorí ťažko manuálne pracujú, užívajú nadmerné množstvo liekov, starším ľuďom, fajčiarom a vôbec každému, kto dbá o svoje zdravie a harmóniu tela a duše!

Ako fungujú detoxikačné náplaste?

Fytonáplaste obsahujú extrakty liečivých bylín a éterických olejov, ktoré sú špeciálnou technológiou pridané do kaučukovej pasty a potom nanesené na látkový podklad. Náplasť sa lepí priamo na kožu a zmes bylín účinkuje prakticky hneď.

 

DETOX V PRAXI

Očistná kúra trvá niekoľko dní (7-90), pričom priemerná doba detoxu je 20-25 dní.

Závisí to od znečistenia organizmu.

Fytonáplaste sa lepia na očistené chodidlá, alebo iné bolestivé miesto (lakeť, koleno...), najlepšie pred 21:00 hodinou.

Pôsobia počas noci (8-10 hodín).

Prvé priaznivé účinky môžeme spozorovať už po týždni.

Náplaste by sme však mali používať, až kým nebudú po použití čisté, biele.

(Použité náplste sú sfarbené do hneda, keď je telo detoxikované, nemajú žiadne sfarbenie).

Na internete nájdete mnoho recenzií, s rôznymi názormi...

Ľudia, ktorí produkt vyskúšali a riadili sa pokynmi, bolí spokojní a detoxikačné náplaste odporúčajú.

Nájde sa aj zopár odporcov ale úprimne si priznajme jednu vec:

väčšina z nás svoje telo pravidelne nedetoxikuje, čo znamená, že roky sa usádzaju toxíny v našom tele a žiadny, ani ten najúčinnejší prípravok nedokáže zázraky!!!

Je nemožné zvrátit roky znečisťovania organizmu použitím jednej alebo pár náplastami.

Ak chceme pocítiť výsledok, musíme náplaste používať dlhodobejšie... v niektorých prípadoch niekoľko dní po sebe, možno 1 mesiac, u inych ľudí to môžu byť aj 3 mesiace... je to naozaj individuálne.... 

Najlepšia je vlastná skúsenosť :)

 

Tu je zopár druhov detoxikačných náplastí, ktoré vyrába firma TianDe

 

Master Herb -detoxikačná maska na chodidlá s turmalínom 

  • 10 balení po 2 ks = 43,00 €
  • 1 balenie- 2 ks = 4,30 €

Má priaznivý vplyv na celý organizmus, bez vedľajších účinkov. Hlavnou zložkou je bambusový ocot, ktorý aktívne absorbuje a ničí škodliviny, a ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a vírusov. Zlepšuje mikrocirkuláciukrvi a prekrvenie tkanív, spevňuje steny ciev, zvyšuje ich pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobí proti opuchom, má antibakteriálne a protiplesňové účinky a pôsobí ukľudňujúco. Turmalín zase zlepšuje metabolické procesy v kožných bunkách a predchádza pocitu unavených nôh.

 

Master Herb - detoxikačná náplasť na chodidlá

2 ks = 5,40 €

Zvyšuje imunitu, odstraňuje únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku. Náplasť obsahuje bambusový ocot, spomínaný vyššie, pri turmalínovej maske na chodidlá.

 

Dong Feng 

4 ks = 6,80 €

Odstraňuje bolesť a zápal v kĺboch, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, zmierňuje reumu, odstraňuje poruchy cirkulácie lymfy, pomáha pri natiahnutí svalov a pomliaždeninách, odstraňuje bolesť svalov, a dokonca  bolesť kostných výrastkov- vtedy je vhodné nalepiť náplasť priamo na postihnuté miesto.

 

Zhui Feng

4 ks = 2,60 €

Analgetické a protizápalové účinky, tlmia a odstraňujú bolesť svalov, pomáhajú po ťažkej fyzickej práci, náročnom športovom tréningu, poranení, úraze- vtedy prikladáme na bolestivé miesto. Zlepšujú mieste prekrvenie, zmierňujú bolesti hlavy, zubov, podporujú regeneráciu buniek. Vhodné sú pri podvrtnutiach a dne.

 

Tie Gao

2 ks = 4,00 €

Pri bolestiach chrbtice , krížov, zmierňuje kŕče hladkého svalstva, pomáha pri liečbe artritídy, výronoch a podliatinách. 

 

Yaoshen

2 ks = 2,60 €

Pri zápale obličiek a močového mechúra, zápalových ochoreniach močovej a pohlavnej sústavy, proti častému močeniu, napomáha vyliečeniu prostaty, u mužov zlepšuje potenciu, zvyšuje túžbu a tiež ako prevencia impotencie a rakoviny prostaty. Náplaste sú vhodné aj pri psychickom vyčerpaní a depresiách.

 

Jian Kang

5 ks = 5,50 €

Tieto náplaste sú trošku iné, čo sa týka spôspbu použitia. Nelepia sa na chodidlo ale postrihajú sa na malé časti (podľa miesta aplikácie) a priložia sa na postihnuté miesto. Použiť ich môžeme na bolesť kĺbov, pri bolestiach zubov, uší, zápaloch dutín a pri upchatom nose.

 

Wutong

5 ks = 4,90 €

Zmierňujú opuchy, poranenia, tlmia bolesť, pôsobia protizápalovo...Použitie je rovnaké ako pri Jian Kang náplastiach.

 

Ak chcete skúsiť detoxikačné náplaste volajte na tel.č. 0940 706 208 alebo 0948 098 352 !!!

Informovať sa a aj objednať si náplaste môžete tiež mailom 7kika778@gmail.com

 

Kristína Hudecová- Kozmetika Kikka