Kozmetika

Profesionálne ošetrenie sa nezaobíde bez kvalitných produktov.

Vybrali sme pre Vás a Vašu pokožku to najlepšie- široké portfólio a vysokokvalitné produkty, ktoré sú vhodné nielen na profesionálne použitie, ale aj pre domácu starostlivosť o pleť.

Ponúka riešenia pre všetky problémy pleti, vie ju ukľudniť, harmonizovať, hydratovať, rozjasniť aj regenerovať.

Produkty obsahujú veľmi účinné rastlinné extrakty, aloe vera, bio olivový olej, vzácne prírodné oleje, jemné ovocné kyseliny, rastlinné kmeňové bunky, morské riasy, kyselinu hyalurónovú, , kolagén, zlato, striebro, peptidy, ceramidy a iné efektívne látky.

Starostlivosť je postavená na unikátnej trojfázovej starostlivosti: čistenie, aktiváciavyživenie pleti.

Našu dôveru si získali nemecké značky, pôsobiace na trhu už vyše 30 rokov, inšpirované prírodou, ktorých výroba prebieha výhradne v nemeckých laboratóriach pod dohľadom dermatológa, testované na dobrovoľníkoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt phyris

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lr health & beauty logo

Ako často je vhodné chodiť na ošetrenie? Každé ročné obdobie predstavuje pre pokožku iný druh záťaže a treba ju na dané obdobie pripraviť. To znamená nepoľaviť a starať sa o ňu pravidelne, teda minimálne raz za mesiac zájsť na odborné ošetrenie.

Ak bojujete s pigmentovými škvrnami, akné alebo inými problémami, ktoré si vyžadujú špecifickú kúru, počas krátkeho obdobia 1-2 mesiace zintenzívnime počet návštev podľa individuálnych odporúčaní, zvyčajne 1x za 7 – 14 dní.

Prečo pokračovať v starostlivosti aj doma? Ošetrenie v salóne je síce intenzívne ale pre dlhodobé udržanie výsledkov je potrebná aj pravidelná domáca starostlivosť. U nás nájdete profesionálne produkty vhodné do domáceho prostredia, ktoré sú Vám doporučené na základe potrieb Vašej pleti- ušité priamo na mieru.

Fotogaléria ošetrení:

Hydratačné ošetrenie s Aloe Vera

Bielenie pigmentových škvŕn